| BeYourSelf7 a întrebat:

Zilele astea mi-am facut windowsul, nu e prima data sa ziceti ca e o problema de amatorism, urmatoarea mea problema. L-am instalat ca de obicei. Problema mea este urmatoarea: cand intru pe youtube sa ascult o melodie merge, dar daca dau de pagina in jos se intrerupe melodia si merge intrerupt..si este foarte frustrant pentru ca eu stau cu mai multe tab'uri de obicei.dau o melodie sa cante si intru pe alte site-uri..Am instalat alt program de codec'uri, abode flash player, sopcast si nimic. le-am reinstalat pe toate si tot degeabastraight face astept o parere

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Instaleaza google chrome.

| WeaponGirl a răspuns:

Prin facut intelegem reinstalat? Si daca da, ai avut drivere?

| BeYourSelf7 explică (pentru WeaponGirl):

Am instalat toate driverele..tothappy ca la carte, nu vad care e problema..folosesc firefox

| WeaponGirl a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Ai incercat si cu alt browser sa vezi? big grin

| BeYourSelf7 explică (pentru WeaponGirl):

Nu e de la browser..am incercat si cu chrome si nimichappy acelasi efect

| Ella3133 a răspuns:

Nu oi fi instalat vre un driver bine, sau reinstaleaza browserulwinking

| georgedanielc a răspuns:

Schimba browserul

| BeYourSelf7 explică (pentru georgedanielc):

Degeaba..la fel face si cu chrome

| BeYourSelf7 explică (pentru WeaponGirl):

Era de la Adobestraight face cine ar fi crezut. oricum iti dau funda ca ai vrut sa ma ajuti

| AleAlee a răspuns:

Probabil nu ai instalat toate drivere-le stiu cum este deoarece si eu am avut problema asta