| vladutzumuresan369 a întrebat:

Cand vreau sa urmaresc national geographic pe sopcast imi spune ca nu am instalat flash player care era de fapt instalat si l-am reinstalat de vreo 3 ori si tot nu imi merge. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Ati trebuie o versiune de sopcast mai noua adica actualizata uite un link digi-hdsport.com ai programe de sport muzica tot ce vrei linkul merge doar cu internet exporer daca nai versiunea de sopcast actualizata ati instalezi versiunea de la ei dupa care undeva an dreapta sus dai run ad run cam asta este tot

| robert35 a răspuns (pentru robert35):

Mersi pnt funda

1 răspuns: