| MarcusMaximilian a întrebat:

Acest PC este bun pentru gaming?

Procesor : Intel core i7 Haswell ( 3.60 gHz)

Placa video : Nvidia Geforce GTX 745 2GB

Rami : 8 GB

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Il trage placa video rau de tot in jos. Daca mi-ai putea spune si ce buget ai, ti-as putea recomanda cel mai bun pc.

| MarcusMaximilian explică (pentru Jipa95):

Pai 30 de milioane m-am gandit eu. Un PC bun care sa-mi ruleze BF4, CS GO, FarCry4 si jocurile noi fara nici o problema big grin

| MarcusMaximilian explică (pentru Jipa95):

Pai bucetu` meu este de 30 de milioane, dar sa-mi ruleze PC-u jocurile noi : CS GO, FarCry4, BF4, NFS MW 2013.

| VladyXR a răspuns:

Nu,placa video de rahat, in timpul asta nu se merita, un 770 sau 780 Ti sau ceva mai puternic.