| Trollerul a întrebat:

Buna,revin cu problema despre pc meu, cand se schimba rezolutia adica cand intru intr-un joc ecranul de stinge pentru 3 sec si se aprinde la loc,am incercat cu alt monitor dar tot asa face,am schimbat si placa video dar nimic, nu mai stiu ce trebuie sa ii fac, va rog putin ajutor, FUNDA!

3 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Pai daca jocul nu are aceeasi rezolutie cu cea setata in Control Panel, atunci va face asa pentru a-si schimba rezolutia.

| Asp1r1Na a răspuns:

Troll si mi-e mi s-a intamplat, eu am facut in felu urmator,winking am reinstalat windosuwinking si-ti merge funda please puppy dog eyes

| Trollerul explică (pentru Asp1r1Na):

Deci poate sa fie un virus cu care nu pot sa scap cu anitivirusul, nu? sad