| Catana_Cristi_1996 a întrebat:

Ajutor. Joc un joc care se numeste Fallensouls si vreau sa donez 9e de pe cardulm eu insa nu imi merge, imi spune ca sa completez corect informatiile dar sunt corecte. Am un card (mastercard) de la otp banking pachetuld e salariat. A patit cineva? Dau funda am nevoie repede.

2 răspunsuri:
| Super0Game a răspuns:

Plateste cu paypal---e mai sigur

| Catana_Cristi_1996 explică (pentru Super0Game):

Nu pot pune cardul nici acolo ca am incercat, cred ca e ceva de la 3d secure trebuie activat banuiesc.....desi a mai mers sa cunpar online