| GeorgeOOO a întrebat:

Ajutorrrr! am o problema grava cu pc-ul l-am aprins intr-o dimineata si nu mai aveam nimic pe desktop decat un folder gol. diisparuse tot si my computer, nu mai aveam nimic in start, si imi aparea o fereastra cu "File Restore" imi aparea cateva erori si daca dadea sa le repar sa fac pc-ul imi cerea sa cumpar licienta... va rog frumos sa ma ajutati cat mai repedeeee, mentionez ca nu as vrea sa reinstalez windowsul... va rog ajutor >FUNDA!

1 răspuns:
| denispatrik a răspuns:

Cred ca fara sa reinstalezi Windows-ul nu scapi deoarece si la mine se mai intampla sa-mi cada ceva din sistem asa din senin. straight face