| cristimaz a întrebat:

Am cateva goluri frumoase la fifa 13 si as vrea sa le salvez pe un stick sau CD dar nu stiu unde se gasesc, poate sa ma ajute cineva?

3 răspunsuri:
| PaulNeagu a răspuns:

Pai. daca le-ai filmat cu un program gen : Bandicam, Fraps, etc. le gasesti in folder-ul in care este instalat programul.
Daca nu : trebuie sa le inregistrezi... asta se face de la ''Instant replay'' sau ceva in genul....De acolo te duci in : C\My document\Fifa 13. Si o sa gasesti inregistrarea acolo.
Daca nu ai inregistrat nimic, nu stiu nu le poti vedea din nou.

| cristimaz explică (pentru PaulNeagu):

Le-am gasit dar nu pot sa le vad, nu pot sa le deschid nici cu VLC nici cu BS-playerul cum sa fac sa le pot vedea?

| PaulNeagu a răspuns (pentru cristimaz):

Nu imi dau seama... am facut si eu la fel le-am gasit si nici eu nu le pot accesa. Incerca sa le bagi direct pe youtube sau undeva poate vor merge.