| sebastiannnn a întrebat:

Salut, cum pot stoca 21 de gb, adica sa-l salvez pe ceva... pe internet. sau pe un stick... nu stiu,, dati-mi idei ca nu gasesc sad

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Foloseste Cloud Storage, de la Google: https://cloud.google.com/products/cloud-storage
Capacitate de stocare: Nelimitata!

| sebastiannnn explică (pentru Ronnix):

Pot baga un folder care contine 21 de giga direct? sau pe bucati?

| Ronnix a răspuns (pentru sebastiannnn):

Arhiveaza folder-ul si uploadeaza rezultatul.

| sebastiannnn explică (pentru Ronnix):

Ma poti ajuta sa fac cont, cum sa uploadez? ma tot chinui si nu gasesc. nu stiu pe ce apas sa uploadez laughing

| PerfectInsanity a răspuns:

Dropboxwinking e cel mai misto, si ai acces la ele si de pe telefon si de pe calculator oriunde oricand

| sebastiannnn explică (pentru PerfectInsanity):

Merge doar 1, 5 gb invidual, eu vreau direct 21 gb.

| cine1cine a răspuns:

Iti cumperi 4 dvd-uri și dacă vrei idee si mai bună iti poti cumpara un hard de la un prieten ceva poti gasi un hard mai ieftin, chiar nu poti lasa un mesaj pe facebook cu un anunt in care sa scrii, cumpar hard de 160 g sau de 250 si gata, sunt multi care isi fac upgrade la sisteme si vor sa scape de vechile componente si le lasa la un pret mic.

| sebastiannnn explică (pentru cine1cine):

Am hard de 640 gb, si este o imagine de windows, nu pot baga de 4dvd, imi trebuie neaparat o capacitate mai mare de 20 gb