| Ichim_Teodora_1994 a întrebat:

Am cateva poze pe un card de memorie pe care calculatorul nu le poate citi. Daca ma poate ajuta cineva pot adauga detalii.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Instaleaza inca un program pentru poze sau afla in ce format sunt acele poze si poti cauta un program care e compatibil cu acel format! Incearca : Pixbuilder!

| Ichim_Teodora_1994 explică (pentru lpavel):

Nu stiu ce format au si care ar trebui, dar am sa incerc

| WxRo a răspuns:

Nu citeste cardul deloc? Sau vede cardul si nu poate deschide pozele?

| Ichim_Teodora_1994 explică (pentru WxRo):

Nu poate sa le deschida, din 200 si ceva abia 30 si le pot vedea. Celelalte dau eroare.