| eugen9109 a întrebat:

Am facut un videoclip cu fraps si vreau sa-l postez pe metin2tim forum la reclamatii jucatori, dar nu stiu cum sa fac.Am incercat pe site-ul Tiny Pic si am asteptat o ora sa uloadeze videoclipu si tot n-am reusit.Ma ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Cum adica n-ai reusit? Daca ai uploadat videoul pune link-ul pe forum.

| eugen9109 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Si cum sugerezi sa fac? Cu tiny pic n-am reusit sa-l uploadez, mi s-a blocat.

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru eugen9109):

Pune-l pe YouTube.