| Zebedeu a întrebat:

Am o intrebare(evident) mi-am cumparat Battlefield 3 premium de la un magazin,m-am intors acasa si cand l-am deschis nu era nici un dvd in el.
Trebuie descarcat de undeva sau ce trebuie sa fac ca este in italiana si nu inteleg prea bine limba, merg sa fac scandal la magazin sau ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi mesaj privat cu id de mess si te ajut eu happy stiu si Italiana si stiu si cum sa-l activezi happy id-ul meu e ak_47199@yahoo.com poti sa-mi dai buzz cand esti on

3 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Scandal la magazin daca e carcasa de dvd si nu e nimic inauntru ar trebui sa te duci inapoi. Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Spaz472):

Era expansion pack laughing) a cumparat jocul separat cu dvd big grin

| Spaz472 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lmfao rolling on the floor sorry