| Pro_Haspe_1996 a întrebat:

Am o problema cu mouse`ul, cand intru in counter sau alte jocuri imi merge sacadat se misca tinta ff greu, in rest merge bine. Daca folosesc w a s d din tastatura merge foarte bine...
Am incercat cu defragmentare, set priority din task manager... daca stiti cum sa rezolv lasati`va parerea... incerc orice varianta.

1 răspuns:
| NarcisuTZZUl a răspuns:

Intră la setări --> mouse și acolo mai mărești sensibilitatea la mouse, de exemplu eu mă joc cu sensibilitatea la 9 happy