| Nick9401 a întrebat:

Am placa video la PC gigabyte geforce 580 gtx pe 384 bitzi, cind pun video cu calitate 2160p 4k se intrerupe video nu merge clar, V-a rog s am-a lamuriti este problema de l-a placa video sau de la monitor. Monitorul la mine este din 2009.

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Este de la net, iti trebuie o conexiune foarte buna ca sa poti vedea fluent un videoclip in 4k pe youtube

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Monitorul nu are nimic, dar iti trebuie conexiune foarte foarte buna la net, eu am 5 liniute pe wi-fi si la 1080p mi se mai blocheaza din cand in cand si te asigur ca am pc bun.

| Nick9401 explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

M-a gindesc ca e de la monitor, fiindca am o joaca cu o grafica foarte mare si la monitoru meu cind o pun sa m-a joc mi se stinge, iar la alt monitor tot ok