| DOLFY a întrebat:

Buna recent mi-am reinstalat windows-ul (xp) ai nu reusec sa ma conectez la internet vreau sa imi spuneti doar daca imi trebuie drivere pentru a ma conect pentru ca nu le am cineva imi spune ca imi trebuie drivere la placa de retea

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Normal ca trebuie si nu numai driverele de retea ci toate driverele placii de baza, ca sunt mai multe! Te duci frumusel la un prieten care are net, iei un stick, le descarci, le pui pe stick si dupa asta le instalezi la tine! Super simplu!

| robytoby a răspuns:

Dupa ce ai instalat Windows trebuie sa instalezi toate driverele, inclusiv cel pentru retea, altfel nu poti sa te conectezi la net.

| CristianTheBest a răspuns:

Salut! Si eu am avut aceasta problema inainte de a reinstala driver-ul pentru internet. Pentru a te putea conecta, trebuie sa iti instalezi acest driver iar apoi sa dai in rr la PC. Succes!