| Gheorghe_Alexandru_1997 a întrebat:

Am un calculator si scoate un zgomot gen pzpzpzpz si e enervant.cum il pot face sa nu mai scoata sunetul ala? Funda (nu e de la cooler)

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

Poti sa incerci sa-l duci la un service pentru computere deoarece, in timp, se pot defecta anumite componente datorita frecarii. Nu ar trebui sa-i dai "cu piciorul" deoarece poti aduce si mai mult defecte.
Paste fericit!

2 răspunsuri:
| sтяăiηυŁ a răspuns:

Pai cand face asa da in el putin cu picorul happy si eu asa am facut si nu a mai scos zgomotul ala.

| Klow a răspuns:

Dai o palma nu prea tare nici prea incet, da tare sa fie