| Mot_Alex_2000 a întrebat:

Am un laptop HP pavilion 15 cu display-ul spart pe care l-am folosit doua luni cu ecran separat. ieri am facut ceva setare in bios(cred ca i-am dat setari implicite(F9)) si nu mi se mai apare nimic pe ecran.
Mentionez ca am o iesire hdmi( nu am vga) si folosesc un adaptor hdmi vga catre un monitor vga care sunt perfect functionabile ca le-am incercat pe un alt laptop. Spuneti-mi va rog ce as putea face sa repar erorea?

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Apesi tastele "Fn + F4".