| vargaemanuel09 a întrebat:

As vrea sa-mi iau o consola pentru jocuri(PS2 PS3 XBOX)dar nu prea stiu care ar fi mai buna.Asta a fost prima intrebare(intr-un fel). A doua intrebare este daca am nevoie de ceva special pentru a ma juca pe consola(tot ce am eu este un simplu televizor), am nevoie de plasma? sau de alte aparate?(in plus am laptop hd). A treia intrebare, si ultima este daca descarc un joc pentru xbox, de exemplu si il pun pe un DVD, o sa-mi mearga pe xbox?(am dat un exemplu, e valabil si pentru alte console). O rice raspuns mi-ar fi de ajutoe, si nu va temeti, sunt corect in privinta fundei.

(daca sunt prea multe intrebari si asta va opreste din a mai raspunde la intrebare, puteti raspunde si la una singura, numai sa raspundeti)

1 răspuns:
| Cosmin_Albu_1994 a răspuns:

Deci...Eu as alege XBOX deoarece cred ca e mai bun si da daca faci un joc pentru XBOX pe CD sau DVD iti va merge doar pe XBOX si iti trebuie joistic ca sa te joci ca sa faci comenzile