| ovidw a întrebat:

am achizitionat recent un laptop medion akoya p6624 si cd de la placa de baza nu gasesc diveru pentru webcam ...sti cineva cum se numeste driveru?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Foloseste DETECTOR PENTRU CAMERE WEB
intra aici http://www.vimicro.com/english/product/pc003.htm clik pe ''Download: Detection Tool of Vimicro PC Camera Processors Model without notice'' descarci arhiva zip rulezi programul si iti gaseste driverul automat...si clik download! (ai instalat driver webcam)