| Pădureanu_Ioana-Denisa_1999 a întrebat:

Am o problema..Pe facebook am dat sa-mi pastreze parola. cand scriu id-ul imi apare automat parola..acum nu mai vreau cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| EugenRomaniuc a răspuns:

Dacă folosești Chrome Browser trebuie doar sa mergi în setări, apeși Ctrl+H si ai acolo „ștergeți datele de navigare". click ștergeți parole salvate, apoi „ștergeți datele de navigare". ATENȚIE, se vor șterge toate parolele salvate de pe orice site pe care ai cont cu parolă happy Daca folosești alt browser, metoda e cam aceeași happy Baftă

| Pădureanu_Ioana-Denisa_1999 explică (pentru EugenRomaniuc):

Dar setarile unde le gasesc?

| EugenRomaniuc a răspuns (pentru Pădureanu_Ioana-Denisa_1999):

În dreptul linkului, undeva în dreapta sus, sub căsuța X (cea care închide pagina) vei vedea 3 linii orizontale (sau o cheiță)winking