| AxlRose a întrebat:

Cum fac sa imi dispara parola de la facebook daca scriu id-ul? Am dat mai demult save password si de fiecare daca cand scriu id-ul meu imi apare automat si parola.Pot schimba asta?

Răspuns Câştigător
| Immortal69 a răspuns:

Dai la istoricul browser-ului si stergi toate datele de navigare de la inceput. De mentionat, sa bifezi toate casutele cand dai sa stergi datele de navigare.

| AxlRose explică (pentru Immortal69):

Mersi mult. Am mai facut o data asta la inceput, dar nu am vazut ca trebuia sa pun de la inceput, am sters din greseala istoricul de acum o ora incoacelaughing)

| Immortal69 a răspuns (pentru AxlRose):

Cu placere, daca pe viitor vei mai avea probleme, lasa un mesaj! O seara placuta!