| SelenaDesire a întrebat:

Am o intrebare, la care chiar am incercat sa-i gasesc raspunsul, dar n`am reusit. Si intrebarea e: Ce pot sa fac sa`mi schimb poza de la avatar de pe mess, yahoo messenger? Adica, o perioada mai lunga de timp, n`am schimbat`o, si acum cand vreau, nu ma mai lasa! Am sters poza din calc, pana si din lista aia de poze, si tot nu se schimba! Ce pot sa fac? Sau macar... de ce mi se intampla asta?

Funda :X

Răspuns Câştigător
| RaulxD a răspuns:

Nu ti se intampla asta doar tie. Acum nimeni nu isi poate schimba avatarul deoarece YM are o eroare. Asta e al 3-lea raspuns al meu de genu laughing.I hope I help you. :*

1 răspuns:
| availablehandyman a răspuns:

Clik dreapta pe poza my display image si selectezi acolo!