| Alinaaa17 a întrebat:

Am si eu o problema si vreau sa ma ajutati daca se poate. Am windows 7 ultimate, dar cand inchid pc-ul si dupa ce il deschid imi apare windowsul care il aveam inainte, imi apare "Windows 7 Home Premium" si imi da sa aleg intre cele 2 windowsuri.Cum pot sa scap de acel windows? Ma refer sa nu-mi mai apara. Multumesc! Si astept cat mai concret si de curand raspunsul.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM STERGI un windows din doua
Clik START -> RUN -> "msconfig", te duci la boot.ini,clik "Check all boot paths" si o sa iti arate ca ai doua windows-uri din care unul este incorect si te va intreba daca doresti sa il stergi ->clik ok!

| Alinaaa17 explică (pentru neluL):

Iti multumesc pentru raspuns!

| neluL a răspuns (pentru Alinaaa17):

Cu placere! bye, bye wave