| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am instalat windows 7 ultimate, inainte aveam home premium. Acum cand pornesc pc imi apar 2 categorii sa aleg winsdows 7 si windows 7 ambele sunt la fel(inainte sa apara tabul cu incarcare la windows) ce sa fac sa scap de unu?

Răspuns Câştigător
| andtim a răspuns:

Ai formatat C inainte de a instala noul windows? si eu am avut home premium in germana cu licenta si am instalat 7 ultimate (fara licenta tongue ). normal trebuie sa formatezi partitia cu windowsu apoi ii dai instalarewinking