| GreenFox a întrebat:

Am un laptop Lenovo de cateva luni,si nu mai porneste, ma tine intr-un ecran negru 10 minute, apoi iconita de la windows si zice ca nu a pornit corect.Am fost la un service,unde mi-a zis ca am o problema cu hard-disk-ul, ca e ars laptop-ul si sa merg cu el la garantie.Acolo mi-au zis ca nu il pot repara gratis, si o sa ma sune pe 24.Inca nu am primit nici o veste, credeti ca se mai poate face ceva la el sau l-am distrus? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Catalin_Florin_1998 a răspuns:

Daca e placa de baza o sa o schimbe, deci o sa il repare dar contra cost