| 28Ana28 a întrebat:

As vrea sa-mi " verific" putin prietenul, prin activitatea lui pe facebook. Intrebarea este: daca intru pe contul lui ( am parola si id ) cum pot sa vad la ce profile de facebook s-a uitat.! Sper ca se poate face asa ceva happy

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu prea "poti". Nu poti decat sa vezi mesajele, like-urile, chestii de genul. Poate ai putea sa faci ce vrei tu, dar trebuie sa accesezi istoricul din browser, nu din facebook, pentru ca acesta nu are istoric.

1 răspuns:
| ZMR97 a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu.
Y! M: mirel_zmr