| 28Ana28 a întrebat:

As vrea sa-mi " verific" putin prietenul, prin activitatea lui pe facebook. Intrebarea este: daca intru pe contul lui ( am parola si id ) cum pot sa vad la ce profile de facebook s-a uitat. Sper ca se poate face asa ceva happy

7 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Ce bine că am tic nervos să îmi șterg istoricul din 5 în 5 minute rolling on the floor
Ana, cât despre întrebarea ta normal că poți verifica activitatea lui pe facebook. Doar că trebuie să îi pui un spy pe pc lui sau... mda nici mie nu mi-ar place să mă verifice prietena
Dacă aveți îndoieli unul despre altul cred că e un moment potrivit să luați o pauză mai ales că e și vară (în acest anotimp cică activitatea hormonală este mai crescută) așa că...O vacanță faină să ai!

| 28Ana28 explică (pentru Memecy):

Eh, na... mai trebuie si o tacanita ca minehee hee. Dar asa is eu, mai geloasa.

| Aasdfghj a răspuns:

N-ai cum sa vezi asta doar daca intri pe calculatorul lui si verifici istoricul. Oricum e urat ce faci.happy Tie ti-ar placea ca el sa te verifice?

| 28Ana28 explică (pentru Aasdfghj):

Mai urat e din partea lui ca imi ascunde unele lucruri, nu? Mai bine ar fi curajos si sa-mi spuna in fata! mersi de ajutor, oricum happy

| kar1GaNNN a răspuns:

Păi aşa ceva nu este posibil de pe calculatorul tău.
Dacă ai merge la el acasa şi te-ai uita la istoric, atunci o sa vezi lacine s-a uitat el pe facebook.

| alexalexa2000 a răspuns:

Doar pe telefon poți face chestia asta..intri la căutare și îți apar toate profilele pe care a intrat. Oricum, nu e bine ce faci, dacă el ar afla, nu cred că o să reacționeze bine.Și în plus de asta nici ție nu cred că ți-ar conveni ca el să te verifice.Relația voastră trebuie să se bazeze pe încredere.

| lorena15 a răspuns:

Nu ai cum :* bafta