| raducu00 a întrebat:

azi in ziua de 9/5/2012 am aflat si eu de TPU si cum aveam si eu multe intrebari de pus mi-am facut repede cont in cautare de raspunsuri...stie cineva cumva de ce am bare negre pe lateral cand intru in jocuri si cum scap de acestea folosesc ati catalyst contro center pe laptop eibine am setat la fullscreen dar barele tot sunt. Resolutin 1366x768 care ma poate ajuta FUNDA!?happy

2 răspunsuri:
| stefan877 a răspuns:

Poate jocurile alea care le joci nu-s bune pentru laptop

| raducu00 explică (pentru stefan877):

Inainte sa reinstalez windowsul nu facea asa asa ca taci daca nu stistraight face