| romanianboy a întrebat:

Am o problema foarte mare.Deci am un laptop cu ecran wide screen (la windows este setat automat la 1366x768) si de exemplu cand ma joc GTA SA sau NFS Most Wanted, se vede in lateral negru.Am sofware Catalyst(TM) Control Center.Ma intreb daca cineva stie cum sa setez din control center sa mi se vada jocurile full screen sau daca exista un program care sa faca asta.Desigur raspunul care va functiona va primi Funda, inteligent si folositor

1 răspuns:
| andrei57 a răspuns:

Incearca sa pui jocul sa ruleze pe 1280X1024 ar trebui sa se vada bine.