| sowhatt a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca atunci cand deschid internet explorer sa imi arate direct google? Imi apare altceva care nu este tocmai eficient si as vrea sa-l schimb dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta? Macar sa-mi explicati...

Răspuns Câştigător
| Robert96xx a răspuns:

Alt+M ->Add or Change Home Page, apoi selectezi prima casuta si dai ok

3 răspunsuri:
| Ultimatum123 a răspuns:

Trebuie sa intri in setari, dai clik pe homepage si scrii www.google.com.FUNDA?

| sowhatt explică (pentru Ultimatum123):

Http://home.mywebsearch.com/......ndex.jhtml

asta imi arata si daca dau la homepage tot aia imi arata...nu se schimba nimic

| Robert96xx a răspuns (pentru sowhatt):

Alt+M ->Add or Change Home Page, apoi selectezi prima casuta si dai ok

| Ultimatum123 a răspuns:

Selectezi la homepage www.google.com