| euwik a întrebat:

Buna daca joaca cineva naruto arena imi spuneti si mie va rog de ce cand dau start playing imi apare :a script in this movie makes adobe flash player to run slowly? dupa care nu mai pot juca

Răspuns Câştigător
| ProjectJackpot a răspuns:

Data viitoare sa intrebi pe forumul oficial al N-A, sectiunea romaneasca! Oricum, momentan exista aceasta problema la toata lumea. Moderatorii vor gasi rapid o cale de a solutiona problema, ai putina rabdare.

1 răspuns:
| ProjectJackpot a răspuns:

Mda.tocami am pierdut 350 xp, si nici macar n-am jucat...Te sfatuiesc sa nu intri pe ladder prea curand...nu de alta, dar acum sunt alte probleme pe site.of of