| Paulionugro a întrebat:

Buna,deci cineva mi-a furat contul de Pubg mobile.Eram conectat cu facebook.Contul de Facebook a fost spart si dupa contul de pubg a fost furat.Acum contul de Facebook este dezactivat si nu mai am nicio sursă de conectare la Pubg.Am găsit persoana respectiva pe Pubg dar nu stiu ce sa fac sa imi recuperez contul.Ma poate ajuta cineva?
VA ROG AJUTOR!

3 răspunsuri:
| sourelu a răspuns:

Cel mai bine este sa contactezi supportul de la Facebook si pubg in legatura cu contul. Daca iti cer diferite detalii ale contului inseamna ca sunt sanse il recuperezi deoarece acestia se pot uita in baza de date si istoria contului.

| Paulionugro explică (pentru sourelu):

Am încercat deja și am raportat situația atât celor de la Facebook cât și celor de la Pubg. Încă nu am primit răspuns. Mulțumesc oricum.

| AndreeaCroitoru3333 a răspuns:

Buna. Ai rezolvat problema? Am pățit și eu aceeași problema și as dori sa știu prin ce modalitate ți-ai recuperat contul de PubG.