| radu32 a întrebat:

Buna dimineata, daca in windows 10 ai doua partitii, se poate instala acelasi joc (identic) unul pe o partitie iar altul pe cealalta partitie? Se poate realiza sau poate da erori? Va multumesc mult, as da funda dar nu mi se permite. O duminica placuta!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poți dar fișiere comune (sistem) vor fi prezente in c:\

| radu32 explică (pentru sierra1):

Asadar fisiere comune din joc si din windows (comune jocului) vor exista in c, dar nu se pot crea erori sau conflicte intr-e cele doua jocuri, influentare reciproca? Nu le prea am cu astea, multumesc mult si o duminica frumoasa!

| sierra1 a răspuns (pentru radu32):

Până nu incerci nu știi, deci incearcă

| Wr3nch a răspuns:

Daca salveaza in acelasi loc si sunt singleplayer sunt sanse sa ai aceleasi salvari in ambele jocuri.

| radu32 explică (pentru Wr3nch):

Am inteles, e singleplayer, multumesc mult si o duminica placuta!

| Wr3nch a răspuns (pentru radu32):

Cu drag, o zi faina!