| Danutsyk a întrebat:

Heii TPU sunt blocata de 2 luni pe facebook,adica nu pot lasa nici un comentariu pe alte pagini, am mai fost odata dar ma deblocat in 7 zilesad acum imi apare : You can't use this feature right now.
You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post.

Si trebuie sa dau DE ACORDsad ce sa ma fac va rog sa imi spuneti.Eu cred ca am fost banata permanent si numai pot face nimic HELP ME!
Dau funda raspunsului corect!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

da ca,, esti de acord,, si vezi ce se intampla sau fa alt cont si nu mai astepta pana ce se trezesc ei sa il deblocheze

| Danutsyk explică (pentru mona):

Nu vreau sa imi fac alt contsad

| FiddleStick a răspuns:

Ti-au blocat contul temporar sau permanent depinde de situatie.

| Trynda a răspuns:

Cred ca ti-a fost dezactivata de tot functia de a mai comenta. Fa alt facebook si ai grija ce postezi.

| Danutsyk explică (pentru Trynda):

Da dar nu prea pot sa dau totul asa la o partesad

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Mda aceeasi chestie am si eu de cateva zile bune straight face si nici macar nu scrie cat timp am asa straight face nici like nu pot da nici comm, sper sa isi revina sad

| UnKnoWw a răspuns:

Ai fost bannata sigur.