| Radu15 a întrebat:

pc-ul meu cand il aprind face de 3 ori beep de ce? am cautat pe internet si cica 3 beep-uri inseamna ca am o problema la tastatura dar care sa fie problema? am schimbat tastatura nimic tot aceeasi faza. Spuneti-mi, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Hmm... Eu cred ca face din cauza ca placutele de RAM nu sunt bine bagate in slot si prin urmare calculatorul nu vede memoria. De la tastatura nu are cum sa fie pentru ca: pc-ul poate sa porneasca fara tastatura, dar fara memorie ram nuhappy. Verifica treaba asta, si asigura-te ca toate firele sunt bagate bine in sloturile lor.
Succes

| Radu15 explică (pentru mickeyMT):

MS asta era problema se pare ca fratele meu a bagat alti rami mai mici si a scos pe cel bun de aia nu mergea numa gandu la banilaughing

1 răspuns: