| DeNiUTzU a întrebat:

Buna seara TPU.

Am un pc Pentium dual core cpu 2.60 Ghz, 2 gb RAM, HDD 500 gb, placa video Intel g33/g31 express chipset family 384 mb.

Ce jocuri imi merg pe acest pc.
Sa fie niste jocuri fainebig grin FUNDA

Răspuns Câştigător
| EyesBaLL a răspuns:

Salut! Uite cateva:
Cs 1.6
MaxPayne3
Shaiya
LastChaos
4story
metin2
destiny
minecraft
Call of Duty
Nfs underground
nfs most wanted
diablo3
World of Warcraft
starcraft2
starcraft1
Arma gold
shogun2 the rise and falll of samurai
smiper elite v2
risen2
Uite o revista cu reviewuri de jocuri+cd cu un joc:Revista "Level"
Bafta!

| DeNiUTzU explică (pentru EyesBaLL):

Nu cred cami merge sniper elite v2. eu zic ca pc nu e slab ..mai putin placa video, ea da!

3 răspunsuri:
| mustafagamer a răspuns:

Nu este bun pcul scuze. dar poti sa downloadez counter strike 1.6 este misto jocul

| DeNiUTzU explică (pentru mustafagamer):

Da, joc counter strike 1.6 de 3 ani am steam si joc foate bine ..joc pz.dar baga id meu poate ma ajuti cu ceva ..denis_beeT0n23