| BalonassDeSapun a întrebat:

Buna!
Stie cineva cum imi aflu parola la Messenger?!
E aceeasi ca la Yahoo numai ca nu o mai stiu si nu pot intra nici pe Yahoo nici pe Messenger...
Ajutor! :p

Funda! happy

9 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai intri la mess si de de supt unde scrie sa alegi limba scrie ceva cu albastru nu mai stiu ce ca nu imi mai merge messu, ok in fine si de acolo te descurci si parerea mea ar fi sa iti faci unul nou, daca l-ai uitat pe ala vechi nu prea mai ai ce sa faci si la cel nou poti memora in pc username-ul si parola ca sa nu le uitiwinkingBafta!

| romario97 a răspuns:

Vroiai sa inveti metode de a afla o parola?
Viziteaza site-ul meu, daca vrei sa afli parola
persoanei iubite sa vezi cat de incredere este ea
sau prietenii tai, afla ce cred despre tine!
sau alte motive pentru care vrei parola...
http://mmc-system.ro/hackers/home_page.html

bafta da site-ul mai departe daca merge...convingete

| daassh a răspuns:

Incarca sa intri pe mail, mai jos ai o optiune "V-aţi uitat ID-ul sau parola" intra acolo scrieti ID si raspunde la intrebarile secrete, si asa iti recuperezi parola.Succes!

| Amilik a răspuns:

Intra pe yahoomail si sub campurile unde trebuie sa scrii id-ul si parola ai scris cu albastru "V-ati uitat id-ul sau parola". Urmezi pasii si vei putea sa iti schibi parola cu una noua ca sa iti poti accesa conturile yahoo.

| SsEcRetDOLL a răspuns:

Ohh, e foarte simplu! Te duci la Yahoo Messenger (il ai descarcat pe pc, nu?) si in partea de jos vei vedea ca scrie: "Get a new Yahoo! ID..." (asta nu te intereseaza in acest caz) si mai scrie "Forgot your password?" (ok, dai click pe asta). Alegi din acele trei obtiuni pe prima ("I have a problem with my password"), dai pe next, scrii ID-ul tau, codul ala de verificare, raspunzi la intrebari/scrii ID-ul obtional (depinde daca ai pus un ID obtional cant ti-ai facut contul) si scrii ce parola (noua) vrei sa ai. Aceea va fi parola ta... sper ca te-am ajutat. happy

| BalonassDeSapun explică (pentru SsEcRetDOLL):

Pai..nu mai stiu ce am scris la intrebarile alea big grin

Si nu vreau sa-mi fac altul straight face

| SsEcRetDOLL a răspuns:

Daca n-ai scris la ele ar trebui sa te intrebe chestii (adica cod postal, nume, bla, bla, bla) ca sa vada ca tu esti proprietarul contului. Incearca, bafta! happy

| BalonassDeSapun explică (pentru SsEcRetDOLL):

Pai...n-am zis ca n-am raspuns la ele...
Am spus ca nu mai stiu ce am scris!

| SsEcRetDOLL a răspuns:

Ohhh... pai atunci nu prea stiu ce sa zic :I