| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Buna TPU happy.am o problema cu jocul imvu. aveam un cont pe care jucam si faceam credite, dar apoi m-am cam lasat de joc(cred ca de vreo 2-3 luni).acum m-am apucat din nou,dar cand sa scriu contul,nu mai mergea.mi-am facut alt cont am dat la find people,si nu ma gasea nici acolo.e posibil sa fie sters? adica,inca doua prietene de ale mele cand incercau sa intru pe contul lor, nu mergea :l.si nu inteleg care e motivul crying. funda daca stie cineva cauza poblemei happy big grin

2 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Probabil pentru inactivitate.de ex pe alte jocuri daca nue sti activ o luna, contul ti se sterge.
contacteaza-i pe forum(daca exista), desi nu cred ca e posibil sa il recuperezi,.

| AlexandraDaria2015 explică (pentru AlinnJe):

Pe imvu, de obicei nu-ti sterge contul pentru inactivitate happy.am avut conturi pe care n-am intrat de un an si tot mergeau.iar prietenele mele stateau pe conturi, dar dintr-o data nu stiu ce s-a intamplat, de nu mai merg. oricum, multumesc pentru raspuns happy