| Gumball9 a întrebat:

Am o problema la un joc:Earth 2150 The Lost Souls.Cand vreau sa ma joc...Mi se vede foarte urat jocul..Nu stiu cum sa explic.Dar cine vrea sa ma ajute, va vedea despre ce este vorba..Si pana la urma, nu trebuie sa stiti neaparat jocul pentru a ma putea ajuta.!

5 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Ai niste poze ceva sa-mi arati? vreau sa stiu cum se vede jocul, ca sa pot sa iti zic ce are...arata-mi si specificatiile de la PC-ul tau

| Gumball9 explică (pentru DarthNiger):

Pai aici nu am cum sa iti trimit, zi-mi adresa ta de F***book daca ai sau de Y**oo M***enger si acolo ti le pot trimite..In orice caz, am Toshiba SATELLITE C850-1G6,un procesor Intel(R) Pentium(R) CPU 2020M @ 2. 40GHz 2.40 GHz, 4.00 GB RAM (si doar 3.89 GB pot fi folositi), System Type:64-bit Operating System, x64 based processor..Si asta e.

| DarthNiger a răspuns (pentru Gumball9):

Probabil ai luat jocul de pe un site de piraterie...ce placa video ai?

| Gumball9 explică (pentru DarthNiger):

Da...Jocul l-am luat pe un site de piraterie.Placa Video:Intel(R) HD Graphics.

| DarthNiger a răspuns (pentru Gumball9):

Inseamna ca ori placa ta video este problema, ori site-ul de unde ai luat jocul