| skillet3340 a întrebat:

Buna TPU am un LG p970 cum pot sa pun andoid 4.0 am android 2.2(froyo )si nu pot sa ii fac update imi spune ca e ultima versiune dar telefonul suporta 4.0, cine poate sa imi spuna detaliat cum pot pune android 4.0 primeste funda

3 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Nu poti

| skillet3340 explică (pentru FlorinSalamNr1):

Nu pe dracu... Poti pana si sa iti personalizezi android-ul si daca nu sti mai bine taci happy

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Atunci daca poti de ce nu te lasa sa iti faci update? Daca puteai trebuia sa te lase sa faci uptade...