| Gradinaru_Catalin_1998 a întrebat:

Buna TPU...as vrea sa va intreb si eu ceva.
Deci...ma jucam cs pe video "D3D si Software" ca nu stiu dc nu merge pe OpenGl (sa raspundeti si la aceasa intrebare)...asa si am zis sa dau o rezolutie mai mare sa vad cat de mic se vede.
Si am dat la 1900x123 sau cat era ca stiu ca era cu 1900 ma rog si mi-a iesit din cs.
Acuma cand intru in cs mi-l scoate automat din cauza ca nu suporta rezolutia imi da eroare cu ceva Microsoft C++ si nu stiu ce sa i fac ca au ramas setarile asa si la alte cs-uri pe care le descarc.plz ziceti-mi ce sa fac repede.
Funda Garantata

3 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Exact aceasta problema o am si eu! Dal pe D3D si dai rezolutia normala si o sa iti mearga bine. Bafta!

| Gradinaru_Catalin_1998 explică (pentru Leatherleader):

Ba ce nu intelegi ca nu ma lasa sa intru in counter... iese automat imediat ce intru eu.
Eu vr sa schimb rezolutia fara sa intru in cs

| Leatherleader a răspuns (pentru Gradinaru_Catalin_1998):

Pai nu stiu cum ii poti schimba rezolutia fara sa intri in el, exact asa imi facea si mie dar ma lasa sa intru in el!