| Mihay157 a întrebat:

Stie cineva daca la Yahoo Messnger ai vreo optiune prin care poti salva arhiva in mod normal cu exceptia unei persoane sau a mai multor? Vorbesc cu cineva si nu vreau sa las vreo urma si nu imi aduc aminte de fiecare data sa sterg ce am vorbit si acum am observat ca mai ramane arhiva si in mail la conversatii.

Răspuns Câştigător
| unumh a răspuns:

Din cate stiu poti selecta sa nu se salveze conversatiile, cat timp nu ai selectat asta nu se va salva nimic. Incearca sa dezactivezi de la messenger/preferinte/conversatii.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger salveaza automat toot cea ce scrii dar numai atata vreme cat esti logat pe messenger dupa ce ai iesit aceasta arhiva dispare
Eu am o optiune la mail si tot ce vorbesc pe messenger imi apare acolo la sectiunea conversation sau ceva de genu

| SoloPC a răspuns:

Yahoo Messinger o sa fie desfintat pana in Mai. de Microsoft pentru ca are foarte multe buguri!

| robertpaul a răspuns (pentru SoloPC):

Yahoo Messenger este un program care nu apartine Microsoft-ului.Asa ca nu are cum sa-l desfinteze.O pot face doar cei de la yahoo, daca au problem, banuiesc financiare. Poate te-ai referit la MSN, ma gandesc.stima

| SoloPC a răspuns (pentru robertpaul):

Eu asa am auzit la IT pe yOUTUBE/1!
Este un baiat care discuta despre Microsoft! in fiecare joi pune videoclipuri!

| robertpaul a răspuns (pentru SoloPC):

Nu este adevarat tot ceea ce se discuta pe youtube sau alte siteuri.Banuiesc ca ai auzit ce insemna TROLL.Nu sunt informatii adevarate, doar parerea unora doar pentru a-si face vizualizari pe profilul lor de youtube, etc.Banuiesc ca nu stii, ca la un anumit numar de vizualizari primite pe youtube, se castiga bani frumosi. Uite ca este adevarat.stima

| SoloPC a răspuns (pentru robertpaul):

Mda daca fac parteneriat cu Machinima da la ala primesc 2 euro la 3.000 viw. si e profitabil...

| robertpaul a răspuns (pentru SoloPC):

happy nu dai cu sapa, nu te stresezi, doar astepti.stima