| mdi a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru (va rog sa ma scuzati daca nu e asta categoria corecta ). trebuie sa citesc arhiva cu toate conversatiile de pe id-ul de mess al unei persoane, am acces la id si la pc-ul persoanei respective doar ca dupa fiecare convorbire sterge arhiva. nu exista vreo modalitate prin care sa se salveze arhiva in alt loc unde sa nu stie de existenta acesteia? va rog mult, am mare nevoie. dau o funda mare! multumesc happy

1 răspuns:
| catalin123443211234 a răspuns:

Intra la pliculetul ala unde citesti mail-urile si vezi ca scrie conversatii.acolo le gasestiwinking