| anonim_4396 a întrebat:

Va rog am nevoie urgent de ajutor...nu imi mai merge sunetul la laptop nici cu casti nici fara casti desi inainte imi mergea acum imi arata un X pe sunet ca si cum ar fi pe mute si daca dau click imi zice detecting problem.astept raspunsurile voastre! Multumesc aniticipat!

1 răspuns:
| Lasvegasnevada a răspuns:

Pai sa vedem draga inseamna ca a detectat problema tu uitete ori a doua varianta mai baga odata castile dar eu zic ca au detectat aia problema deci uitate o zi buna