| MaverickSH a întrebat:

Vreau sa conectez doua laptopuri printr-in cablu ethernet.
Imi apare acolo la network tot dar cand dau sa le conectez imi cere o parola. Si nu stiu despre ce parola e vorba, caci nici unu dintre ele nu are parola sau asa ceva.

Răspuns Câştigător
| 女時日水한국어 a răspuns:

Parola si userul de net, dar ca sa conectezi 2 laptopuri la un singur calblu, mai bine ai lua un rooter wireless, il instalezi in casa si ai internet oriunde pe o raza de cativa metri happy

| MaverickSH explică (pentru 女時日水한국어):

Nu este vorba de internet, am deja un router wireless, vreau sa transfer niste documente mari de pe unul pe altul.
Deci nu merge parola si userul de la net pentru ca nu are nici o legatura cu internetul.

1 răspuns: