| RandomQuestionsAndAnswers a întrebat:

vreau sa imi iau un mouse de gaming mai bun pentru LoL. Ce imi recomandati? Bugetul este de maxim 300 de lei.

10 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

Logitech G9, cauta si tu imagini. Poate s-a mai ieftinit, daca nu cauta Microsoft Sidewinder.
Totusi, am citit intr-o revista de gaming (una buna) ca nu te simti mai gamer daca iti schimbi mouse-ul.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru VirtualKnight):

Nu am gasit sub 300.

| VirtualKnight a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Oh,Microsoft Sidewinder Mouse era sub 250, insa nu l-am gasit nicaieri de cumparat.Am mai cautat cateva modele, insa nu mai sunt in stoc

Uite modelele:
Steelseries Ikari laser
Logitech G5 laser
Genius Ergo 525 laser.
Toate sunt foarte bune.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru VirtualKnight):

Eu acum folosesc un mouse mai mult pentru. shootere: Fanatec Headshot big grin

| VirtualKnight a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Sincer,nu am mai auzit de el pana acum, dar pare un model foarte interesant. big grin Eu sincer am un mouse simplu, de 20 de lei laughing.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru VirtualKnight):

Nici eu da' mere laughing initial voiam sa imi iau un Razer Naga laughing

| CM7YRE a răspuns:

In bugetul acela poti sa optezi pentru multe produse, gen:
http://bit.ly/1ExuSOY
Cel mai optim de acolo pentru LOL ar fi Logitech G402, o sa te ajute mult dpi-ul si functiile, o sa-ti poti programa butoanele de pe mouse cu un bind, gen flash sau o anumita actiune.

| TechGuyTpu a răspuns:

Daca cumperi mouse mai bun nu te face mai pro sau mai gamer.Eu sincer am un mouse simplu la 30 lei cu dpi 500 si nu ma afecteaza.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru TechGuyTpu):

Pai este mare diferenta intre un genius cu bila si un razer cu laser, am testat si razer si m-am jucat cu ele si este mare diferenta intre acestea si mouse-ul de acasa

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Razer Naga, Razer Abyssus(nu am scris corect), R.A.T TE(Tournament Edition), R.A.T 7. Acestea sunt cele mai bune, mai ales cele Razer.