| Samuiel1 a întrebat:

ieri mi-am cumparat un maus genius cu usb, merge perfect cand pornesc pc-ul dar dupa 5-10 minute merge aiurea adica mi se blocheaza 3-4 secunde si dupa aia revine si tot asa intruna, nu stiu ce sa mai fac cu el e nou stricat nu poate fi, daca aveti idei ce as putea face cu el sa imi spuneti va rog mult dau funda.

3 răspunsuri:
| sheamussheamus a răspuns:

Du-te la firma de la care l-ai cumparat si explica-le ce se intampla cu mouse-ul.
Funda? happy

| Auras_Doar_1995 a răspuns:

Buna ziua sacara, ai incercat sa sa te uiti la baterii? big grin