| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi spuneti si mie daca programul driver detective poate fi folosit si fara net, fiindca eu vreau sa gasesc drivereul pentru net(pentru ca am pierdut acel driver) si vreau sa stiu daca acest program mg si fara net sau imi puteti spune si alt program in care sa vad ce drivere imi trebuie dar sa mearga fara net vam zis.va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| lvl1000 a răspuns:

Driver detective e o porcarie caruia i se face reclama peste tot ca gratis dar care nu face mai nimic daca nu il cumperi ( dai bani pe el).

Cel mai simplu e sa folosesti un program ca Everest care sa iti spuna exac ce hardware ai ( cauta pe google, e gratis) si apoi sa cauti manual pe internet dupa denumire.

Daca ai hardware nou e mai simplu, de obicei fiecare producator acum isi face software pentru intretinere.
Daca ai hardware vechi, tot luand google l-a intrebat e solutia cea mai buna.