| madalin28 a întrebat:

Caut un ventilator de acela cu led albastru dar gasesc numai de 120mm si locasul meu la carcasa este pentru 60mm.La acest lucru se refera marimil sau nu conteaza ce marimi are si se potriveste la toate carcasele? Dau funda

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce carcasa ai tu ma rog? 60 mm e infim si dai banii degeaba, ca nu face nici o treaba. Poate de 80 mm, deja parca am mai discuta asa... Mai bine zi ce carcasa ai si vedem ce si cum.

| madalin28 explică (pentru KodrutZ):

Carcasa mea e delux m299 middletower atx, 450w.

| KodrutZ a răspuns (pentru madalin28):

Pai ce superprocesor si superplaca video ai bagat tu in flasneta aia de carcasa de vrei acuma sa ii iei cular? Mai bine ti-ai luat o sursa mai de doamne-ajuta...