| suntperfect a întrebat:

Ce pareri aveti despre placa asta video?
Plit gtx 660 2gb oc, este buna pentru gaming?

5 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Cam scumpa placa iar tu nu ai ce face cu ea doar daca ai o super configuratie. OC nu stiu daca o sa faci vreodata.Axeaza-te pe seriile gt 300. Iar daca ti-ai pus in cap placa gtx660 iti trebuie o sursa buna fara "no name" ca risti sa buleti placa.

| suntperfect explică (pentru AgathaRo):

Ma uite asta e placa de baza, e buna? http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/asus/p8h61-m-lx-plus-r20/

| AgathaRo a răspuns (pentru suntperfect):

E buna mai ai nevoie de 1 carcasa in caz de nu e compatibila mATX, memorii ddr3, sursa mai de marca, processor socket 1155 in caz de nu ai, hard si unitate optica. Succes

| sliferTM a răspuns:

E doarte buna pentru gaming
dar daca pe tine te tine portofelul sa o cumperi e perfgectwinking

| DarkShadowOne a răspuns:

Da este buna pentru gaming. Poti afla mai multe aici http://www.palit.biz/palit/vgapro.php?id=2018