| Dontforgettosmile a întrebat:

Ce rol are Twitter? Merita sa-mi fac cont daca vreau doar sa vorbesc cu vedetele? Si, totusi, se poate sa vorbesc cu ele? Pot lua legatura macar cu o singura vedeta? Trebuie platit ceva?

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Twitter este o platforma care permite utilizatorului sa trimita mesaje scurte (maxim 140 de caractere) catre audienta sa. Comparat cu un micro-blog sau un fel de ‘sms’ al internetului unde toata lumea care decide sa te urmareasca contul primeste mesajul tale.Nu prea cred ca o sa gasesti multi utilizatori romani pe site.

| Dontforgettosmile explică (pentru Grimmjow69):

Si as putea vorbi cu vedete? Merita sa-mi fac cont?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Dontforgettosmile):

Da,poti vorbi cu vedete.